HAKKIMIZDA

Mega Çelik Kapı

Temelleri 1986 yılında atılan Mega Çelik Kapı imalatına ilk olarak Demirciler Sitesi’nde başlayarak sektöre “merhaba” dedik. Daha sonra stratejik büyüme planlarımız ve başarılı çalışmalarımız ile 1999 yılında fabrikamıza geçiş yapıp ve 19 500m2’lik alanda seri üretime başladık.

2001 yılında Avrupa pazarına daha yakın olmak amacıyla; Romanya’da toplam 68.000m2 üzerine kurulu olan yatırımımızla Mega markasını bir Avrupa markası haline getirdik. Böylece ülkemizi Avrupa pazarında daha aktif temsil etme fırsatını da yakalamış olduk.

Ürünlerimizin % 60’ı iç, %40 I da dış pazar olmak üzere estetik ve güven ilkeleri doğrultusunda müşterilerimize ulaşmaktadır. İhracat yaptığımız ülkeler arasında Makedonya, Moldova, Sırbistan, Ukrayna, Bulgaristan, Macaristan, BAE, Iran, Nijerya, Slovakya, Azerbaycan, Hollanda ve Libya gibi ülkeler bulunmaktadır. Müşteri memnuniyeti ve kaliteli ürün ilkesiyle ürettiğimiz ürünler TSE ve TSEK belgeli ve 2 yıl garantili olup hem Türkiye hem de yurtdışı pazarlarında müşterilerine ulaşmaktadır.

Ürünlerimiz çelik kapı, kapı ahşabı, metal kapı kasası ve kanadı, ahşap pervaz, ahşap profil vs. olup, bütün mamuller hammadde aşamasından nihai ürün aşamasına kadar fabrikamızda üretilmektedir. Standart üretimimizin yansıra müşteri talebine uygun olarak özel mamuller de imalat hattında yer almaktadır. Ürün çeşidimize 2010 yılında müşterilerimizden gelen yoğun talepler doğrultusunda yaptığımız yeni üretim hattı yatırımımızla iç oda kapısını da eklemiş bulunuyoruz.

Mega markası ile temelleri 1985 ‘te atılan bir diğer üretim fabrikamız ise 18.000m2’lik alan üzerinde çeşitli tonajlarda ağırlık kaldırabilecek vinçler üretmektedir. Üretilen ürünler, çift Köprülü portal, gezer vinç, pergel vinç, elektrik zincirli radiuslu monoray vinç, monoray köprülü gezer vinç, portal vinç Çelik konstrüksiyon, holler arası geçiş arabasıdır. Detaylı bilgili için www.megavinc.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Faaliyet gösterdiğimiz günden bugüne müşteri talepleri doğrultusunda yaptığımız AR-GE çalışmalarına önem vererek ve gelişen teknolojiyi yakından takip ederek siz değerli müşterilerimize verdiğimiz hizmet kalitesini en yüksek seviyeye çıkarma gayretiyle büyümeye devam ediyoruz.

Bizler Mega Çelik Kapı ailesi olarak modern, zamansız ve klasik tarzdaki birbirinden farklı yüzlerce modeli en dayanıklı ve en estetik haliyle sizlerin beğenisine sunuyoruz.

GENEL MERKEZ

Kapılarımız

Mega Concept

İletişim

Mesaj Gönder
WhatsApp İletişim
Merhabalar,
Ürünleriniz hakkında bilgi almak istiyorum.
https://www.megakapi.com/hakkimizda